ПАРТНЕРАМ

Привіт! Тебе вітає творча майстерня авторського дизайну «соль»! Ми знаємо як важливо аби ваші партнери, покупці та робітники відчували турботу та небайдужість до себе, особливо на свята😉 Тож пропонуємо до вашої уваги варіанти корпоративних подарунків.

Є декалька варіантів корпоративних замовлень, які Ви можете розглянути виходячи з Ваших потреб.

- Нашу продукцію можна придбати за дуже комфортними опт. цінами. На поліграфію опт ціни діють при купівлі від 35шт по видах продукції (35 листівок, 35 закладинок, тощо…)

На металеві, керамічні чашки, термоси, термочашки, обкладинки для документів опт ціна діє при купівлі від 6шт по видах продукції. Дизайни у опті можуть бути різні.

-Також ми можемо зібрати варіанти готових подарункових наборів-збірок з нашої продукції. Комфортної для вас цінової категорії та гарно спакувати їх, аби вони одразу були готові опинитися у руках отримувача.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДРУК ПРОДУКЦІЇ

Якщо ви зацікавлені у оптовому або роздрібному індивідуальному друку ми з радістю вам допоможемо😊

У нас ви можете замовити друк лого або додавання вашого лого до наших готових дизайнів на металевих чашках, термосах, термочашках, керамічних чашках різного літражу (також можна замовити чашки у кольорах вашого бренду)

Нас не лякає кількість друку, яка вам необхідна! Ми друкуємо як 1шт так і 1000+

Термін виконання роботи залежить від необхідної вам кількості одиниць, але ми маємо власне виробництво, тож строки ніколи не затягуємо!

Зазвичай термін виконання не більше 1 робого тижня😉

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Ми виконуємо розробку дизайну рекламної та мерч.продукції «під ключ». Надаємо потім електронні макети для вашого подальшого самостійного використання.

А саме: дизайн візитівок, флаерів, листівок, стікерів, постерів, лого для соц.мереж. Дизайн для друку на термосах, чашках та решті сувенірної продукції.

Ви можете замовити друк, розробленного нами дизайну на всіх видах нашої продукції, або запитати щось ексклюзивне (будемо раді підібрати варіанти саме для вас)

Якщо у вас є будь-які питання, напишіть нам на електронну пошту або у месенджер з поясненням того, що вам треба і ми розповімо більш детальні умови корпоративного та індивідуального друку😉